PODPORA JAZDCOV AKO OFICIÁLNY PARTNER MEDZINÁRODNEJ GS TROPHY 2022

22 tímov. 1 300 kilometrov ťažkého terénu. V septembri 2022 sa 20 Grenadierov pripojilo k celkovo 60 jazdcom, ktorí zdolávajú divočinu Albánska cez hory, údolia, rieky, lesy a pozdĺž pláží tejto málo prebádanej krajiny.

TESTOVANIE LIMITOV

Grenadiery, niektoré riadené mechanikmi INEOS Automotive, cestovali počas sedemdňového podujatia všade tam, kam jazdili motorky. Museli držať krok s tímami a navigovať po náročnom teréne, pričom boli plne naložené zásobami pre jazdcov. Táto náročná úloha, si vžadovala celý výkon, schopnosti a odolnosť vozidiel Grenadier 4X4.

Každý druhý rok sa majitelia a jazdci radu motocyklov BMW GS stretávajú, aby súťažili v tejto mimoriadne náročnej terénnej výzve. Predchádzajúce podujatia sa konali na Novom Zélande, v Mongolsku, Thajsku, Kanade, Patagónii, Južnej Afrike a Tunisku. V roku 2022 sa prvýkrát uskutočnila Medzinárodná trofej BMW Motorrad GS v Európe.

TEŠÍME SA, ŽE MÔŽEME NA TOHTOROČNOM PODUJATÍ PODPOROVAŤ NAŠICH PRIATEĽOV V BMW S VOZIDLAMI GRENADIER 4×4. MEDZINÁRODNÁ TROPHY BMW MOTORRAD GS JE JEDNA Z NAJŤAŽŠÍCH OFF-ROADOVÝCH VÝZIEV NA SVETE. VEĽKÝ TEST PRE JAZDCOV A ICH STROJE – A PRE ICH PODPORNÉ VOZIDLÁ GRÉNADIER 4×4. PRESNE PRE TAKÉ NÁROČNÉ ÚLOHY, PRE KTORÉ BOLI STVORENÉ.“
Mark Tennant, obchodný riaditeľ, INEOS Automotive.

Zdielať: