INEOS GRENADIER JE OFICIÁLNYM OFF-ROAD PARTNEROM PRE RED BULL RING V RAKÚSKOM SPIELBERGU

Vďaka novému partnerstvu medzi INEOS Automotive a Red Bull Ring v Spielberg Austria sa INEOS Grenadier 4X4 stal celosvetovo uznávaným oficiálnym off-roadovým partnerom trate.

Flotila ôsmich vozidiel INEOS Grenadier 4×4 bude natrvalo umiestnená v dvoch terénnych zariadeniach na okruhu, aby podporila rad zážitkov z jazdy v teréne pre firemných zákazníkov a návštevníkov z radov verejnosti.

„Autentický, robustný a schopný pohon 4X4 Grenadieru vyhľadávajú zákazníci, ktorí sú dobrodruhovia a radi dobývajú tie najnáročnejšie prostredia na planéte,“ povedal Klaus Hartmann, vedúci Európy v INEOS Automotive. „Naše partnerstvo s Red Bull Ring umožní tisíckam návštevníkov podeliť sa o radosť z hardcore off-roadu vo veľkolepom horskom prostredí.“

Za volantom návštevníci absolvujú pokročilý technický kurz alebo jemnejšiu bežkársku trať pre začiatočníkov, pričom každá z nich je určená na testovanie a rozvíjanie ich schopností v teréne. Medzi nimi tieto trasy vedú cez celý rad rozrytých terénov, lesných chodníkov, vodných dier a strmých stúpaní a klesaní.

Zdielať: