STATION WAGON
TRIALMASTER EDITION

5-miestne

Cena od: 84.790 €

STATION WAGON
FIELDMASTER EDITION

5-miestne

Cena od: 84.790 €

UTILITY WAGON

2-miestne

Cena od: 73.635 €

UTILITY WAGON

5-miestne

Cena od: 75.435 €

PICK-UP
QUARTERMASTER
TRIALMASTER EDITION

5-miestne

Cena od: 84.790 €

PICK-UP
QUARTERMASTER
FIELDMASTER EDITION

5-miestne

Cena od: 84.790 €

GRENADIER 1924
LIMITED EDITION

5-miestne

Cena od: 89.900 €

Uvedené ceny sú maloobchodné ceny vrátane DPH a dodacích poplatkov pre Slovenskú republiku (náklady na dopravu, PDI a registračné dokumenty).

NAVRHNUTÝ PRE SKUTOČNÝ ŽIVOT

Grenadier spája britský design s nemeckou technickou presnosťou. To sa odráža na koncepte vozidla, použitých riešeniach aj dodávateľoch. Vozidlo má rámovú konštrukciu, robustný podvozok a spoľahlivé motory.

GRENADIER 4X4

V roku 2017 Sir Jim Ratcliffe, automobilový nadšenec a dobrodruh, začal uskutočňovať myšlienku zaplnenia medzery na off-road trhu. Cieľom sa stalo jednoduché, funkčné a spoľahlivé 4×4 vozidlo, ktoré by zároveň vyhovovalo súčasným moderným požiadavkám.

Ineos Grenadier má ambície úplne prekopať a oživiť trh s pracovnými terénnymi vozidlami. V dnešnej dobe nielen emisných predpisov segment klasických terénnych vozidiel trpí a v Európe by ste jeho zástupcov spočítali na prstoch jednej ruky. Pritom terénne vozidlá plnia dôležitú funkciu a na prácu ich potrebuje veľké množstvo firiem a inštitúcií rôznych odvetví. 

OBJEDNAJTE SI GRENADIER

Cena už od 73.635 €

Uvedená cena je vrátane DPH

Grenadier je vozidlo postavené za účelom práce a funkčnosti. Samozrejmosťou je permanentný pohon štyroch kolies a redukčná prevodovka. O jazdné vlastnosti sa starajú tri uzávierky diferenciálov. Prototypy sú neustále podrobované náročnému testovaciemu programu. V tejto chvíli už majú za sebou viac ako 1,8 milióna ostrých kilometrov v najtvrdších klimatických podmienkach, vrátane Afriky, Ameriky a Austrálie.