Range Rover SVAutobiography

Najluxusnejší, najvýkonnejší a najsofistikovanejší Range Rover všetkých čias.

Range Rover SVAutobiography je stelesnením sofistikovaného dizajnu. Toto vozidlo predstavuje náš doteraz najluxusnejší stupeň výbavy a bolo vyrobené s nevšednou precíznosťou a starostlivosťou, ktorú dopĺňa vycíbrený cit pre detail.

EXTERIÉR

Remeselná zručnosť nikdy nevyjde z módy a v každom vozidle SVAutobiography sa zrkadlí 45 rokov skúseností s designom modelu Range Rover. Range Rover SVAutobiography bol navrhnutý a skonštruovaný divíziou Special Vehicle Operations (SVO) – špecializovaným centrom značky Land Rover pre zákazkovú výrobu, luxusné edície a vysokovýkonné modely. Každý individualizovaný prvok dáva najavo sofistikovanosť a cit pre detail, od jedinečnej masky chladiča a vrúbkovaných nápisov „Range Rover“ na kapote a zadnej časti, cez exkluzívne logo SVAutobiography na veku batožinového priestoru, až po bočné a doplnkové ventilačné otvory. Naša vlajková loď stelesňuje všetko, čo reprezentuje model Range Rover.

Land_Rover_SVA_001_LowRes

Vybavenie exteriéru

Lakovanie Duo Tone

SVAutobiography si môžete naviac individualizovať kontrastným lakovaním Duo Tone. Kombinácia hornej časti karosérie v odtieni čierna Santorini a jeden z deviatich farebných odtieňov pre spodnú časť karosérie vytvára osobitý a individuálny charakter. Je to po prvýkrát, čo je možné lakovanie Duo Tone objednať pre model Range Rover.

Výber kolies

Pre SVAutobiography sú k dispozícii 21″ a 22″ kolesá s nádherným dizajnom a sofistikovanou konštrukciou, spĺňajúce najvyššie nároky. Štandardne sa dodávajú jedinečné leštené 21″ kolesá, vďaka nim je SVAutobiography dokonalým zosobnením vyberaného štýlu.

Jedinečná maska chladiča

Maska chladiča s lesklo chromovanými ozdobnými prvkami a mriežkou v odtieni Graphite Atlas pri vozidlách s lakovaním Duo Tone umocňuje osobitý a prestížny vzhľad vozidla a zvyšuje vizuálnu odlišnosť tohto modelu.

INTERIÉR

Interiér modelu Range Rover SVAutobiography je stelesnením elegantného a veľkorysého životného štýlu. Sedadlá sú čalúnené tou najkvalitnejšou perforovanou kožou. Mäkká hebká koža sa odoberá priamo od spracovateľa, ktorý používa organické procesy založené na výťažkoch z kôry austrálskeho stromu z rodu akácie. Drevené ozdobné obloženia na stredovej konzole a prístrojovej doske dokladajú remeselnú zručnosť a prispievajú ku kultivovanej atmosfére. Drevo na ich výrobu je pestované samozrejme trvalo udržateľným spôsobom.

 
LR_LOGO_CMYK