Profil spoločnosti

Spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava a.s. pôsobí na slovenskom automobilovom trhu už 25 rokov a poskytuje predajné a servisné služby značky VOLVO. V Bratislave prevádzkuje spoločnosť 2 showroomy: Volvo Bory a Volvo Rožňavská.

Základy 25. ročnej existencie na trhu vzišli z dôvery zákazníkov a obchodných partnerov,  z dôvery v schopnosti, v kvalitu ponúkaných automobilov a v profesionalitu zamestnancov. Snahou spoločnosti bolo od počiatku poskytnúť zákazníkovi prémiové vozidlá značky Volvo ako aj trvalé servisné zázemie.

Akciová spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava uvádza na trh špičkové automobily, originálne diely a príslušenstvo,  a rovnako k nim vykonáva servisnú činnosť. Dlhodobo garantuje spokojnosť zákazníkov prostredníctvom kvality, ktorá zabezpečuje konkurencie schopnosť. Cieľom T.O.P. AUTO Bratislava je ponúkať výrobky a služby, ktoré plne uspokoja očakávania zákazníkov svojou kvalitou, pružnosťou a výkonnosťou.

HISTÓRIA

História spoločnosti T.O.P. AUTO Bratislava siaha do roku 1994. Kedy sa stala ešte ako spoločnosť s ručením obmedzeným autorizovaným  predajcom automobilov značky Volvo.

V roku 1996 získala štatút hromadného dovozcu vozidiel značky Volvo. O rok neskôr sa spoločnosť pretransformovala na akciovú spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava, a.s.

1. januára 2004 vznikla spoločnosť T.O.P. AUTO Slovakia, a.s., ktorá sa stala autorizovaným importérom automobilov značiek Jaguar a Land Rover. V tom istom roku si obe spoločnosti definitívne rozdelili kompetencie tak, že spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava sa stala autorizovaným predajcom automobilov značiek Jaguar, Land Rover a Volvo a spoločnosť T.O.P. AUTO Slovakia sa stala autorizovaným importérom automobilov týchto troch značiek.

V roku 2007 sa vystaval nový showroom pre značku Volvo na Rožňavskej 30 v Bratislave. Snaha poskytovať prémiové služby v prémiových priestoroch, rast predaja a rozširovanie modelovej palety jednotlivých značiek, boli hlavné dôvody výstavby. Showroom zariadený podľa úplne nových štandardov oboch značiek bol uvedený do prevádzky v lete roku 2007 a stal sa prvým predajným strediskom Volvo na Slovensku zariadeným podľa elementov Volvo Next Face.

Vzhľadom na rastúci predaj a zvýšené potreby kapacity servisu, takisto ako aj snahu o zlepšenie spokojnosti zákazníka sa v roku 2009 rozšírili servisné priestory a to pre všetky tri značky Jaguar,  Land Rover aj Volvo.

V roku 2016 sa začala výstavba najväčšieho a najmodernejšieho showroomu Volvo Bory. Nové predajné miesto Volvo – T.O.P. AUTO Bratislava otvoril svoje priestory 27.11.2017. Na celkovej ploche 9 613 m2 ponúka nový štandard, akým si môžu zákazníci kúpiť svoje vozidlo – Volvo Retail Experience, ako aj individuálny osobný prístup v oblasti popredajných služieb, Volvo Personal Service, unikátny program predaja a výkupu jazdených vozidiel – Volvo Select a v príprave je aj Volvo Diplomatic Sales, ktoré T.O.P. AUTO Bratislava ponúkne  ako prvý a zároveň jediný predajca na Slovensku.

DSC_7809

1.4.2020 sa predajné a servisné stredisko Jaguar Land Rover oddelilo od spoločnosti T.O.P. AUTO Bratislava, a.s. pod novou spoločnosťou T.O.P. AUTO PREMIUM. Od tohto dňa spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava prevádzkuje značku Volvo.

 

FAKTURAČNÉ ÚDAJE:

Názov: T.O.P. AUTO Bratislava
Sídlo: Rožňavská 30, 821 04 Bratislava
Právna forma: Akciová spoločnosť
Zapísaná v: Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1
Oddiel: Sa
Vložka číslo: 1437/B
IČO: 35721014
DIČ: 2020250331
IČ DPH: SK2020250331