Profil spoločnosti

Spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava a.s. pôsobí na slovenskom automobilovom trhu už 25 rokov.

Základy 25. ročnej existencie na trhu vzišli z dôvery zákazníkov a obchodných partnerov,  z dôvery v schopnosti, v kvalitu ponúkaných automobilov a v profesionalitu zamestnancov. Snahou spoločnosti bolo od počiatku poskytnúť zákazníkovi prémiové vozidlá značiek Jaguar, Land Rover, Volvo, ako aj trvalé servisné zázemie.

Akciová spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava uvádza na trh špičkové automobily, originálne diely a príslušenstvo,  a rovnako k nim vykonáva servisnú činnosť. Dlhodobo garantuje spokojnosť zákazníkov prostredníctvom kvality, ktorá zabezpečuje konkurencie schopnosť. Cieľom T.O.P. AUTO Bratislava je ponúkať výrobky a služby, ktoré plne uspokoja očakávania zákazníkov svojou kvalitou, pružnosťou a výkonnosťou.

História spoločnosti T.O.P. AUTO Bratislava siaha do roku 1994. Kedy sa stala ešte ako spoločnosť s ručením obmedzeným autorizovaným  predajcom automobilov značky Volvo.

V roku 1996 získala štatút hromadného dovozcu vozidiel značky Volvo. O rok neskôr sa spoločnosť pretransformovala na akciovú spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava, a.s.

Od 1. januára 2004 vznikla spoločnosť T.O.P. AUTO Slovakia, a.s., ktorá sa stala autorizovaným importérom automobilov značiek Jaguar a Land Rover. V tom istom roku si obe spoločnosti definitívne rozdelili kompetencie tak, že spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava sa stala autorizovaným predajcom automobilov značiek Jaguar, Land Rover a Volvo a spoločnosť T.O.P. AUTO Slovakia sa stala autorizovaným importérom automobilov týchto troch značiek.

T.O.P. AUTO Bratislava, a.s. poskytuje predajné a servisné služby v plnom rozsahu. V sídle spoločnosti na Rožňavskej ulici 30 v Bratislave nájde klient nové komplexné predajno-servisné stredisko. Moderné showroomy s kompletnou ponukou modelov všetkých značiek, s najväčším výberom vozidiel a najširšou paletou predvádzacích vozidiel. Servisné centrum si vybudovalo špičkové technické zázemie vybavené spičkovou špecializovanou servisnou technikou s najmodernejšími diagnostickými prístrojmi. Naši pracovníci majú vysoko odborné znalosti  zaistené pravidelnými školeniami a dlhoročné skúsenosti so servisom vozidiel Jaguar, Land Rover a Volvo.

Snaha poskytovať prémiové služby v prémiových priestoroch, rast predaja a rozširovanie modelovej palety jednotlivých značiek, boli hlavné dôvody výstavby nového showroomu pre značky Land Rover a Volvo. Showroom zariadený podľa úplne nových štandardov oboch značiek bol uvedený do prevádzky v lete roku 2007 a stal sa prvým showroomom Volvo na Slovensku zariadeným podľa elementov Volvo Next Face.

Vzhľadom na rastúci predaj a zvýšené potreby kapacity servisu, takisto ako aj snahu o zlepšenie spokojnosti zákazníka, sú od začiatku roka 2009 k dispozícii v sídle spoločnosti na Rožňavskej ulici nové rozšírené servisné priestory a to pre všetky tri značky Jaguar,  Land Rover aj Volvo.

V nových priestoroch nájdu zákazníci najmä novú klampiarsku dielňu s najmodernejším vybavením, ktoré umožňuje klampiarske opravy aj vozidiel s hliníkovou karosériou. Svoje miesto tu má aj moderná ručná umyváreň. To však nie je všetko – s novými priestormi prišiel čas aj na kompletnú reorganizáciu výdaja náhradných dielcov do servisu, ktorý je teraz efektívnejší a priniesol zákazníkom výrazné skrátenie času.  Zmeny sa dočkal aj systém predaja náhradných dielcov a autopríslušenstva, ktorý priniesol ďalšiu  efektívnu úsporu času.

Rozšírením servisu sa však predovšetkým zvýšil počet pracovných miest pre mechanické práce. Svoje miesto tu má aj oddelenie elektrikársko-diagnostické. Snaha o prémiové služby pre prémiových zákazníkov je zrejmá aj z ďalšej novej služby – opravy menších poškodení čelných skiel na počkanie. Samozrejmosťou sú už také vymoženosti,  ako servisné náhradné vozidlá, možnosť prenájmu v priebehu roka a tzv. „pick-up“ servis – dovoz poškodeného vozidla do servisu.  Rovnako boli rozšírené priestory pre uskladnenie zákazníckych pneumatík, resp. celých sád kolies. Pribudla i optická 3D geometria a pneuservis bol rozšírený i o možnosť prezúvania pneumatík rozmerov 21″ a 22″.

Spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava prevádzkuje i servisné vozidlo, tzv. servis-mobil, prostredníctvom ktorého zabezpečuje mobilitu zákazníkov. V prípade potreby a požiadaviek zákazníkov je pripravené na servisné výjazdy v Bratislave a okolí.

NOVÝ SHOWROOM VOLVO BORY

DSC_7809

Snaha poskytovať prémiové služby v prémiových priestoroch, rast predaja a rozširovanie modelovej palety vozidiel značky Volvo boli hlavné dôvody výstavby nového showroomu na bratislavských Boroch, ktorý začal v januári tohto roku.

Nový showroom T.O.P. AUTO Bratislava otvoril svoje priestory 27.11.2017. Na celkovej ploche 9 613 m2 ponúka nový štandard, akým si môžu zákazníci kúpiť svoje vozidlo – Volvo Retail Experience, ako aj individuálny osobný prístup v oblasti popredajných služieb, Volvo Personal Service, unikátny program predaja a výkupu jazdených vozidiel – Volvo Select a v príprave je aj Volvo Diplomatic Sales, ktoré T.O.P. AUTO Bratislava ponúkne  ako prvý a zároveň jediný predajca na Slovensku.

Podľa Eduarda Klöcklera, generálneho riaditeľa T.O.P. Auto Bratislava, „Rozhodnutiu postaviť nové predvádzacie priestory predchádzali predajné výsledky za posledné roky. Predávame prémiové vozidlá, zákazníkom chceme ponúknuť rovnako kvalitné služby a prvotriedny servis. Nový showroom je tak logickým krokom pri rozširovaní nášho dílerstva.“

Volvo Personal Service

Komplexné servisné stredisko pre osobné automobily značky Volvo v T.O.P. Auto Bratislava ponúka individuálny osobný prístup v oblasti popredajných služieb – Volvo Personal Service. Tento koncept služieb ponúkne zákazníkovi priamy prístup k oprave vozidla za prítomnosti osobného servisného technika. Zákazník bude môcť vďaka tejto službe sledovať opravu svojho vozidla priamo v priestoroch dielne alebo z pohodlia showroomu za sklenenou stenou.

Servisné služby budú plnohodnotne pokrývať potreby všetkých druhov mechanických, klampiarskych aj lakýrnických oprav.

Uvedomujeme si, že prvé vozidlo predáva predajca a druhé servis. Preto popredajným službám venujeme veľké úsilie. Všetky naše aktivity smerujú k neustálemu zvyšovaniu spokojnosti našich zákazníkov.

V duchu tejto filozofie chcú predstavitelia spoločnosti pokračovať aj naďalej,  aby  svojim zákazníkom vychádzali čo najviac v ústrety.

Spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava, a.s. je dnes najväčším a najskúsenejším predajcom a servisným strediskom automobilov prémiových značiek Jaguar, Land Rover a Volvo v Slovenskej republike.

Názov: T.O.P. AUTO Bratislava
Právna forma: Akciová spoločnosť
Zapísaná v: Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1
Oddiel: Sa
Vložka číslo: 1437/B
IČO: 35721014
DIČ: 2020250331
IČ DPH: SK2020250331