Nový Range Rover Evoque Cabriolet

Range Rover Evoque Cabriolet je kabrioletom pre všetky sezóny. Je to jedinečná kombinácia špičkového designu a prvotriednej konštrukcie, ktorá posúva modelovú radu Range Rover Evoque do novej dimenzie a zvyšuje tak jej atraktivitu.

SKLADACIA STRECHA

Systém skladacej strechy modelu Range Rover Evoque Cabriolet otvorí interiér svetu jednoduchým stlačením tlačítka. Strecha sa ovláda aj za jazdy v rýchlosti až 48 kilometrov za hodinu.

„OSVIETENÝ“ DESIGN

Na prianie sú dodávané adaptívne LED svetlomety s LED signatúrou doplňujúce štylistické krivky vozidla osobitným vzhľadom a vyšším svetlým výkonom.

NALADENÝ NA ROVNAKÚ VLNU

Informačný a zábavný systém InControl Touch Pro je štandardne vybavený 10,2″ dotykovým displejom s individualizovateľnou hlavnou plochou, ktorý umožňuje intuitívnu interakciu a jednoduchý prístup k najobľúbenejším funkciám.

NEZAMENITEĽNÝ LAND ROVER

Suverénny a schopný v najrôznejších terénoch. Kabriolet, v ktorom si budete užívať to najlepšie zo všetkých ročných období.

rre

 

Stručný prehľad technických údajov

MAXIMÁLNA DĹŽKA VOZIDLA

4370 MM

Šírka 2 085 mm, výška 1 609 mm. Sklopením zrkadiel zmenšíte šírku vozidla o 105 mm a zložením strechy sa výška vozidla zníži o 300 mm.

VÝŠKA STROPU NAD SEDADLOM VZADU

965 mm

Vzdialenosť medzi sedadlom a strechou. Pre všetkých cestujúcich je zaručená komfortná jazda – s natiahnutou aj zloženou strechou.

PRIEMER OTÁČANIA

11,3 m 

Stopový priemer otáčania. Range Rover Evoque Cabriolet sa ľahko ovláda v akejkoľvek situácii vďaka 2,47 otáčkam volantu.

SPOTREBA PALIVA (KOMBINOVANÁ)

5,7 l/100 km 

Platí pre motor TD4 (kombinovaná spotreba paliva). Ponuka troch zažíhových a vznetových motorov vychádza v ústrety Vašim individuálnym potrebám.

 

 

Vytvorte si svoj vlastný Range Rover Evoque Cabriolet

 

 

Predaj Land Rover


[iphorm id=“5″ name=“Land Rover predaj“]