INEOS GRENADIER PODPORUJE CHARITATÍVNE ORGANIZÁCIE

Vozidlá INEOS Grenadier sú postavené na robustnom rebrinovom ráme, ktorý im dodáva výnimočné vlastnosti v teréne a predstavuje jeden z ich najcharakteristickejších znakov. A práve na ňom je aktuálne postavená podpora charitatívnych organizácií, na ktorej sa môžete podieľať aj vy, ako potenciálny zákazník vozidla INEOS Grenadier.

INEOS Automotive ponúka pri konfigurácii nového vozidla svojim zákazníkom možnosť nechať si nalakovať rebrinový rám podvozku jedinečnou kontrastnou červenou farbou „HALO Red“ alebo sivou „Rhino Grey“ namiesto štandardnej čiernej. Za každé vozidlo, ktoré vyjde z výrobnej linky s jednou z týchto farieb rebrinového rámu podvozka, venuje INEOS Automotive 150 € organizácii The HALO Trust, respektíve, The Rhino Orphanage v Južnej Afrike.

Zákazníci si tak môžu kontrastnú farbu rebrinového rámu zvoliť v rámci svojej záväznej objednávky vozidla, dodatočné nalakovanie s podporou charitatívnych organizácií už nie je možné. Finančnú podporu poskytne organizáciám priamo spoločnosť INEOS, majiteľ vozidla v tomto smere nemá žiadne povinnosti.

Sirotinec pre nosorožce The Rhino Orphanage

Záchranné centrum pre nosorožce The Rhino Orphanage sídli v Južnej Afrike, v provincii Limpopo. Posledných 10 rokov sa stará o zranené a osirotené mláďatá nosorožcov a keď sú dostatočne staré a silné, vypúšťa ich do voľnej prírody. Prispieva tak k udržaniu populácie a zabraňuje vyhynutiu kriticky ohrozených druhov. Spoločnosť INEOS podporuje sirotinec The Rhino Orphanage od roku 2022 a darovala mu vozidlo INEOS Grenadier na podporu jeho úsilia v regióne.


Sme nesmierne hrdí na partnerstvo so spoločnosťou INEOS Automotive a na našu spoločnú vášeň pre ochranu africkej divokej prírody. Komfort vozidla Grenadier na ceste i v teréne zabezpečuje, že zranené mláďatá nosorožcov môžu cestovať v bezpečí a pohodlí, zatiaľ čo kontrastná farba podvozku „Rhino Grey“ pomôže šíriť povedomie o našej činnosti a posilní naše dôležité aktivity,“ uviedol Arrie van Deventer, zakladateľ a výkonný riaditeľ organizácie The Rhino Orphanage.

Organizácia The HALO Trust

The HALO Trust je charitatívna humanitárna organizácia, ktorá pôsobí po celom svete. Jej poslaním je chrániť životy a zlepšovať živobytie ľudí postihnutých vojnovým konfliktom. Založená bola v roku 1988 a zameriava sa na odstraňovanie nášľapných mín. Školí ženy a mužov zo zasiahnutých komunít, ako bezpečne zneškodňovať míny a iné výbušniny. Prispieva tak k tvorbe bezpečnejšieho prostredia, v ktorom môžu obyvatelia žiť bez obáv so svojimi rodinami.

Spoločnosť INEOS Automotive spolupracuje s The HALO Trust od minulého roka, pričom jej zástupcovia sa zúčastnili aj na operácii HALO v Angole, kde na vlastnej koži zažili náročné podmienky, v ktorých musia pracovníci The HALO Trust pôsobiť.


4×4 vozidlá sú nevyhnutné pre naše operácie, ktoré vykonávame v tých najnáročnejších podmienkach po celom svete. Bolo vzrušujúce byť súčasťou vývoja Grenadiera od roku 2020 a vyskúšať si vozidlo v teréne. Sme vďační spoločnosti INEOS Automotive za uvedenie kontrastného rebrinového rámu podvozku „HALO Red“ s cieľom podporiť našu prácu zameranú na ochranu životov a obnovu živobytia ľudí postihnutých konfliktom. S hrdosťou sa tešíme na to, že uvidíme vozidlá INEOS Grenadier vybavené podvozkom „HALO Red“ na cestách aj mimo nich,“ dodal James Cowan, generálny riaditeľ organizácie The HALO Trust.

Podpora dôležitej práce v náročných podmienkach

„Vďaka partnerstvám s charitatívnymi organizáciami spolu s našimi zákazníkmi podporujeme kriticky dôležitú prácu, ktorú tieto organizácie vykonávajú vo veľmi náročných podmienkach,“ povedal George Ratcliffe, obchodný riaditeľ spoločnosti INEOS Automotive.

Ak sa na podpore charitatívnych organizácií chcete podieľať aj vy, pri konfigurácii svojho nového vozidla INEOS Grenadier si zvoľte kontrastnú farbu rebrinového rámu „Rhino Grey“ alebo „HALO Red“. Viac informácií o vozidlách INEOS Grenadier nájdete na našom webe.

Zdielať: